OK

Artykuły

W tej sekcji serwisu zamieszczamy artykuły związane z tematem studiów podyplomowych, rozwoju wiedzy oraz kariery. Jeśli poszukujesz informacji na temat studiów podyplomowych to dobrze trafiłeś, tutaj znajdziesz informacje, które pozwolą Ci lepiej wybrać studia oraz ocenić ofertę poszczególnych uczelni. 

Dofinansowanie studiów podyplomowych w Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2022 roku.

Podobnie jak w ubiegłych latach również w 2022 będzie można uzyskać dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego z KFS. Pierwsze nabory wniosków ruszają z początkiem lutego. 

czytaj więcej...

1 lutego 2022    o studiach podyplomowych

Dofinansowanie studiów podyplomowych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2021 roku

Podobnie jak w ubiegłych latach również w 2021 będzie można uzyskać dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego z KFS. Pierwsze nabory wniosków ruszają z początkiem lutego.

czytaj więcej...

29 stycznia 2021    o studiach podyplomowych

Którzy absolwenci studiów podyplomowych zarabiali najlepiej w 2019 roku?

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń w 2019 wzięło udział 18 438 osób, które ukończyły studia podyplomowe. Mediana wynagrodzenia całkowitego absolwentów studiów podyplomowych w 2019 roku wyniosła 6 000 PLN brutto. 

czytaj więcej...

15 kwietnia 2020    o studiach podyplomowych

Studia po dyplomie znowu modne

Na studiach podyplomowych w Polsce można się nauczyć niemal wszystkiego. Oferta jest coraz bogatsza i lepiej dopasowana. A to sprzyja popularności nauki.

czytaj więcej...

11 stycznia 2018    o studiach podyplomowych

pokaż:
  • wszystkie
  • wyświetlane od: 1 do: 4